O mnie

Nauczycielka i Mistrzyni Reiki. Moim celem jest jest normalizacja pracy z energią. Od wielu lat zgłębiam wiedzę z zakresu duchowości i pracy z energią. Ciekawi mnie jej wpływ na nasze życie i zdrowie. Moją uwagę poświęcam głównie pracy z Reiki, a praktykę uzupełniam doświadczeniami z całego świata. Wiedzę teoretyczną zdobywałam pod okiem Mistrzów Reiki z całego świata, współpracowałam ze specjalistami z Goop. Na przestrzeni lat odbyłam wiele kursów medytacji, oddechu (Pranajama), naukowego podejścia do pracy z energią (Barbara Brennan School of Healing). Japońskie podejścia do Reiki uczę się od Frans Steine. Stopień mistrzowski Reiki uzyskałam w Indiach oraz w Polsce. 

Mahatma Gandhi powiedział: “Postępując delikatnie możesz wstrząsnąć światem.” I o tym jest dla mnie praktyka Reiki, którą się z dzielę. Tak po prostu, w delikatny sposób pozwalam energii płynąć, daję wskazówki jak z tą energia pracować na codzień oraz dostarajam, aby móc wykorzystywać Reiki w codziennym życiu i dzielić się z innymi. Tak przyziemnie, delikatnie, bez dodawania za wielu ozdobników, bo tego w dzisiejszym świecie mamy już bardzo dużo. 

Praca z energią nie zawsze była ze mną zawodowo i bardzo się z tego cieszę. Przez ponad 10 lat pracowałam w agencjach reklamowych, ostatnie lata jako account director zarządzałam dziesiątkami kampanii reklamowych. Nie jest to jednak historia z cyklu “rzuciła to okropne korpo”. Doświadczenie jakie zdobyłam, ludzie (ci dobrzy i ci źli) ukształtowały to jak teraz podchodzę do pracy i tego co chcę. Wierzę, że połączenie mojej wiedzy z zakresu zarządzania, pracy z energią oraz znajomość schematów środowiska korporacyjnego stanowi całość tego co mam do zaoferowania dla moich klientów.  

Pamiętaj: Energia jest głośniejsza niż słowa.

Wszystkiego dobrego!
Kasia Wac

 

DOŚWIADCZENIE I KWALIFIKACJE

REIKI I STOPIEŃ, Studio Reiki, Maciek Kwaśniewski, Warszawa,  2020

REIKI II STOPIEŃ, Studio Reiki, Maciek Kwaśniewski, Warszawa,  2021

REIKI III STOPIEŃ MISTRZOWSKI, Reiki School India, Praveen Badoni (Rishikesh, Indie), Sierpień 2022

REIKI III STOPIEŃ MISTRZOWSKI, Studio Reiki, Maciek Kwaśniewski, Warszawa, Listopad 2022

REIKI III STOPIEŃ MISTRZOWSKI – NAUCZYCIEL,  Studio Reiki, Maciek Kwaśniewski, Warszawa, Sierpień 2023

Virtual Practice Evenings: 2024:  the system of Reiki from a Japanese perspective. –  Frans Stiene

10 Day Course Vipassana (Dharamshala, Indie) Kwiecień 2019

Spiritual Awakening Support System, Kiki Matoba (USA), online, Sierpień-Wrzesień 2021

Dłonie pełne światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią, Nowe Kawkowo, Luty 2022

7 Days Seven Chakra Healing Workshop  – Bijay Paswan (Dharamshala, Indie), Sierpień 2022

Breath is Life: Pranayama, meditation course – Yoga Alliance Michaël Bijker, online, Listopad 2022

Embodied Energetic Meditation 6 weeks Training, Jacqueline Thomson (Australia), online ( w trakcie) 2022 Ważne: Nie diagnozuję schorzeń, nie przepisuję ani nie przeprowadzam leczenia, nie przepisuje substancji ani nie ingeruje w leczenie licencjonowanego personelu medycznego.  REIKI nie zastępują opieki medycznej. Zalecam wizytę u licencjonowanego lekarza lub licencjonowanego pracownika służby zdrowia w przypadku wszelkich dolegliwości fizycznych lub psychicznych, które możesz mieć.

kontakt i współpraca

Dbanie o naszą energię jest istotną częścią naszego ogólnego dobrego samopoczucia i zdrowia. Efektem pracy z Reiki jest spokój, zrelaksowanie, oczyszczenie i otwartość na przepływ energii i tego bardzo chętnie pomogę Wam doświadczyć czy to podczas sesji indywidualnej, czy podczas warsztatu, wyjazdu, rozmowy.

Zapraszam do kontaktu!

INSTAGRAM

Email

kasiawacenergia@gmail.com

NEWSLETTER

INTERESUJE CIĘ TO JAK DBAĆ O SWOJĄ ENERGIĘ?

Zapisz się do newslettera w którym przybliżę Ci temat Reiki oraz tego jak wykorzystywana jest ta forma pracy z energią na całym świecie. Dostaniesz też wskazówki jak na codzień dbać o swoją energię.

"In a gentle way, you can shake the world." - Mahatma Gandhi